Simple social icons (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Subject
cy: Testun

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Size
cy: Maint

en: Weight
cy: Pwysau

en: Font Size
cy: Maint ffont

en: Custom
cy: Addasu
