Simple social icons (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Email settings
hy: Էլ-հասցեի կարգավորումներ

en: Size
hy: Չափ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Source
hy: Աղբյուր
