Simple social icons (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Body
km: តួ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Size
km: ទំហំ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: About
km: អំពី
