Simple social icons (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Size
bg: Размер

en: Weight
bg: Тегло

en: Summary
bg: Обзор

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Source
bg: Източник
