Simple social icons (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Size
dz: ཚད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
