Simple social icons (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Size
kk: Көлем

en: Weight
kk: Салмағы

en: Custom
kk: Өзгертпелі
