Simple social icons (8.x-2.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Email settings
am: የኢሜል ቅንብሮች

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Custom
am: ብጁ

en: Source
am: ምንጭ
