Simple social icons (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Email settings
gl: Axustes de correo

en: Summary
gl: Resumo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Source
gl: Orixe

en: First
gl: Primeiro

en: Second
gl: Segundo

en: About
gl: Información
