Simple social icons (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: First
kn: ಮೊದಲ

en: Second
kn: ಸೆಕೆಂಡು

en: Radius
kn: ತ್ರಿಜ್ಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು
