Simple social icons (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Email settings
az: Email quraşdırmaları

en: Summary
az: Xülasə

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Source
az: Mənbə

en: Second
az: Saniyə

en: About
az: Haqqında
