Simple social icons (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Description
nl: Beschrijving

en: Email settings
nl: E-mail-instellingen

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Url
nl: URL

en: Custom
nl: Aangepast

en: Source
nl: Bron

en: First
nl: Eerste

en: Second
nl: Seconde

en: Third
nl: Derde

en: Fourth
nl: Vierde

en: Fifth
nl: Vijfde

en: Radius
nl: Straal

en: About
nl: Over

en: Icon size
nl: Pictogramgrootte

en: Twitter settings
nl: Twitter-instellingen

en: Icon Color
nl: Pictogramkleur
