Simple social icons (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Summary
oc: Resumit

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Url
oc: URL

en: Custom
oc: Personalizat

en: Source
oc: Font

en: First
oc: Primièr

en: Second
oc: Segonda

en: Third
oc: Tresième

en: Fourth
oc: Quatrième

en: Fifth
oc: Cinquième

en: Sixth
oc: Sixième

en: About
oc: A prepaus
