Simple social icons (8.x-3.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Source
mg: Loharano
