Simple social icons (8.x-3.0) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Subject
de: Betreff

en: Description
de: Beschreibung

en: Email settings
de: E-Mail-Einstellungen

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Vertical
de: Vertikal

en: Url
de: URL

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Source
de: Quelle

en: Image Url
de: Bild URL

en: First
de: Anfang

en: Third
de: Drittens

en: Fourth
de: Viertes

en: Fifth
de: Fünftes

en: Sixth
de: Sechstes

en: About
de: Über

en: Icon size
de: Symbolgröße

en: Twitter settings
de: Einstellungen für twitter

en: Facebook settings
de: Facebook-Einstellungen

en: Spacing
de: Abstand

[ctx: date_order]
en: Second
de: Zweite(r)
