Simple social icons (8.x-3.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Email settings
hr: Email postavke

en: Summary
hr: Sažetak

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Source
hr: Izvor

en: About
hr: Opis
