Simple social icons (8.x-3.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Email settings
id: Pengaturan email

en: Summary
id: Ringkasan

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Custom
id: Tersuai

en: Source
id: Sumber

en: First
id: Pertama

en: About
id: Tentang
