Simple Style Guide (2.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka
