Simple Style Guide (2.0.2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Description
bg: Описание

en: File
bg: Файл

en: Date
bg: Дата

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Select list
bg: Избор от списък
