Simple Style Guide (2.0.2) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: File
hi: फ़ाइल

en: Date
hi: तारीख

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: ID
hi: आईडी

en: table
hi: तालिका

en: Textfield
hi: पाठ का क्षेत्र

en: Pattern
hi: नमूना

en: text
hi: टेक्स्ट

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Select list
hi: सूची का चयन करें

en: About
hi: के बारे में
