Simple Style Guide (2.0.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Description
af: Beskrywing

en: File
af: Lêer

en: Date
af: Datum

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou
