Simple Style Guide (2.0.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում
