Simple Style Guide (2.0.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Огноо

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах
