Simple Style Guide (2.0.1) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Description
sv: Beskrivning

en: File
sv: Fil

en: Date
sv: Datum

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Textfield
sv: Textfält

en: Pattern
sv: Mönster

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: About
sv: Om

en: Radios
sv: Envalsknappar

en: TODO
sv: Att göra

en: Patterns
sv: Mönster

en: Fieldset
sv: Fältgrupp

en: Checkboxes
sv: Kryssrutor

en: Textarea
sv: Textruta
