Simple Style Guide (2.0.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Date
ta: திகதி

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு
