Simple Style Guide (2.0.1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: File
ta: கோப்பு

en: Date
ta: தேதி

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Textfield
ta: உரைப்புலம்

en: text
ta: உரை

en: Select list
ta: தெரிவு பட்டியல்

en: About
ta: பற்றி
