Simple Style Guide (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: File
ar: ملف

en: Date
ar: التاريخ

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Pattern
ar: النموذج

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: About
ar: حول

en: Fieldset
ar: مجموعة حقول

en: Textarea
ar: منطقة نص
