Simple Style Guide (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: File
ja: ファイル

en: Date
ja: 日付

en: Password
ja: パスワード

en: Label
ja: ラベル

en: Preview
ja: プレビュー

en: Textfield
ja: テキストフィールド

en: Pattern
ja: パターン

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Select list
ja: 選択リスト

en: About
ja: アバウト

en: Radios
ja: ラジオボタン

en: Fieldset
ja: フィールドセット

en: Checkboxes
ja: チェックボックス(複数)

en: Textarea
ja: テキストエリア
