Simple Style Guide (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: About
lt: Apie

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Textarea
lt: Teksto sritis
