Simple Style Guide (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: File
th: ไฟล์

en: Date
th: วันที่

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: Select list
th: รายการที่เลือก

en: About
th: เกี่ยวกับ
