Simple Style Guide (8.x-1.4) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: About
gu: વિશે

en: Textarea
gu: લખાણ વિસ્તાર
