Simple Style Guide (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: File
sk: Súbor

en: Date
sk: Dátum

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Pattern
sk: Vzor

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Select list
sk: Výberové pole

en: About
sk: Informácie o

en: Fieldset
sk: Sada polí

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
