Simple Style Guide (8.x-1.5) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: File
gl: Ficheiro

en: Date
gl: Data

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Pattern
gl: Patrón

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Select list
gl: Lista de selección

en: About
gl: Información

en: TODO
gl: POR FACER

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos

en: Textarea
gl: Área de texto
