Simple Style Guide (8.x-1.5) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: File
ru: Файл

en: Date
ru: Дата

en: Label
ru: Метка

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Textfield
ru: Текстовое поле

en: Pattern
ru: Шаблон

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Select list
ru: Список выбора

en: About
ru: Информация

en: Radios
ru: Радиокнопка

en: TODO
ru: СДЕЛАТЬ

en: Checkboxes
ru: Блоки флажков

en: Textarea
ru: Текстовая область
