Simple Style Guide (8.x-1.6) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: File
hr: Datoteka

en: Date
hr: Datum

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Select list
hr: Lista odabira

en: About
hr: Opis
