Simple Style Guide (8.x-1.7) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: About
fi: Tietoja

en: Patterns
fi: Sisältöpolut
