Simple Style Guide (8.x-1.7) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: About
gu: વિશે
