Simple Style Guide (8.x-1.8) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Pattern
tr: Örüntü

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: About
tr: Hakkında

en: Patterns
tr: Değiştirme şablonları
