Simple Style Guide (8.x-1.9) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Pattern
es: Patrón

en: text
es: texto

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: About
es: Acerca de

en: TODO
es: Por hacer

en: Patterns
es: Patrones

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.

en: alerts
es: alertas
