Simple Style Guide (8.x-1.9) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Pattern
ja: パターン

en: text
ja: テキスト

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: About
ja: アバウト

en: Patterns
ja: パターン
