Simple Style Guide (8.x-1.9) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Pattern
nl: Patroon

en: text
nl: tekst

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: About
nl: Over

en: TODO
nl: TE DOEN

en: Patterns
nl: Patronen

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
