Simple Style Guide (8.x-1.9) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Pattern
ro: Model

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: About
ro: Despre
