Simple Style Guide (8.x-1.9) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: table
uk: таблиця

en: Pattern
uk: Шаблон

en: text
uk: текст

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: About
uk: Про модуль

en: TODO
uk: ЗРОБИТИ

en: Patterns
uk: Шаблони

en: buttons
uk: кнопки

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
