A Simple Timeline (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Center
da: Centreret

en: Bottom
da: Bund

en: About
da: Om

en: Wrapper class
da: Wrapper-klasse

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
da: Klasse (class) der skal bruges til at omgive listen.

en: List class
da: Listeklasse

en: The class to provide on the list element itself.
da: Klasse (class) der skal bruges på selve listeelementet.
