A Simple Timeline (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Center
pl: Środek

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: About
pl: O stronie

en: Wrapper class
pl: Klasa elementu nadrzędnego

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
pl: Klasa zastosowana dla elementu nadrzędnego dla listy.

en: List class
pl: Klasa listy

en: The class to provide on the list element itself.
pl: Klasa dostarczona na elemencie listy.
