A Simple Timeline (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Center
uk: По центру

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: About
uk: Про модуль

en: Wrapper class
uk: Клас обгортки

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
uk: Клас обгортки, за межами списку.

en: List class
uk: Клас списку

en: The class to provide on the list element itself.
uk: Клас самого елементу списку.
