A Simple Timeline (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Center
it: Centro

en: Top
it: In cima

en: Bottom
it: In fondo

en: About
it: Informazioni

en: Wrapper class
it: Classe wrapper

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
it: La classe da assegnare all wrapper che contiene l'elenco.

en: List class
it: Classe dell'elenco

en: The class to provide on the list element itself.
it: La classe da assegnare all'elenco stesso.
