A Simple Timeline (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Center
ro: Centru

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: About
ro: Despre

en: Wrapper class
ro: Clasa wrapper-ului

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
ro: Clasa furnizată pe wrapper, în afara listei.

en: List class
ro: Clasa listei

en: The class to provide on the list element itself.
ro: Clasa de furnizat pe elementul din listă în sine.
