A Simple Timeline (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Center
tr: Merkez

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: About
tr: Hakkında

en: Wrapper class
tr: Sarıcı sınıfı

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
tr: Liste dışında, sarıcıda sağlanacak sınıf.

en: List class
tr: Liste sınıfı

en: The class to provide on the list element itself.
tr: Liste öğesinde sağlanacak sınıf.
