Simple Toasts (2.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: None
de: Keine

en: Duration
de: Dauer

en: Fade
de: Überblenden

en: About
de: Über

en: Bottom Left
de: Unten links

en: Bottom Right
de: Unten rechts

en: Top Left
de: Oben links

en: Top Right
de: Oben rechts

en: Light
de: Hell

en: Dark
de: Dunkel

en: Top Center
de: Oben Mitte

en: Bottom Center
de: Unten Mitte

en: Theme Name
de: Name des Themes
