Simple Toasts (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: None
es: Ninguno

en: Duration
es: Duración

en: Fade
es: Desvanecer

en: Slide
es: Deslizar

en: Themes
es: Temas

en: Animation
es: Animación

en: About
es: Acerca de

en: Bottom Left
es: Inferior izquierdo

en: Bottom Right
es: Inferior derecho

en: Top Left
es: Superior izquierdo

en: Top Right
es: Superior derecho

en: Light
es: Fina

en: Dark
es: Oscuro
